تاریخ : چهارشنبه, ۹ خرداد , ۱۴۰۳ Wednesday, 29 May , 2024
4

لیگ برتر کشتی فرنگی| اعلام برنامه دور رفت (گروه الف)/ اصلاحیه اسامی ناظران و داوران اعلام شد

  • ۰۶ مهر ۱۳۹۹ - ۱۰:۰۷
لیگ برتر کشتی فرنگی| اعلام برنامه دور رفت (گروه الف)/ اصلاحیه اسامی ناظران و داوران اعلام شد

به نقل از روابط عمومی فدراسیون کشتی و به نقل از روابط عمومی سازمان لیگ کشتی، بیستمین دوره لیگ برتر کشتی فرنگی جام یادگار امام (ره) از روز سه شنبه 8 مهرماه به میزبانی سالن 12 هزار نفری آزادی، با مسابقات گروه الف و با حضور 5 تیم آغاز می شود. مسابقات دور رفت گروه […]

به نقل از روابط عمومی فدراسیون کشتی و به نقل از روابط عمومی سازمان لیگ کشتی، بیستمین دوره لیگ برتر کشتی فرنگی جام یادگار امام (ره) از روز سه شنبه 8 مهرماه به میزبانی سالن 12 هزار نفری آزادی، با مسابقات گروه الف و با حضور 5 تیم آغاز می شود.

مسابقات دور رفت گروه الف لیگ برتر کشتی فرنگی طی روزهای سه شنبه و چهارشنبه 8 و 9 برگزار می شود و مراسم وزن کشی نیز روز 7 مهرماه از ساعت 18 الی 19 در خانه کشتی شهید ابراهیم هادی انجام می پذیرد.

برنامه این مسابقات و اسامی ناظران و داوران دور رفت گروه الف لیگ برتر کشتی فرنگی در ادامه آمده است:

– سه شنبه، 8 مهرماه:
– هیات کشتی سیرجان – فولاد اکسین خوزستان (ساعت 9:30)
– آریوبرزن بهبهان – رعدپدافند ارتش (ساعت 9:30)

– سیناصنعت ایذه – هیات کشتی سیرجان (ساعت 11)
– فولاد اکسین خوزستان – آریوبرزن بهبهان (ساعت 11)

– رعدپدافند ارتش – هیات کشتی سیرجان (ساعت 16)
– سیناصنعت ایذه – فولاد اکسین خوزستان (ساعت 16)

– چهارشنبه، 9 مهرماه:
– آریوبرزن بهبهان – هیات کشتی سیرجان (ساعت 10)
– سیناصنعت ایذه – رعدپدافند ارتش (ساعت 10)

– فولاد اکسین خوزستان – رعدپدافند ارتش (ساعت 16)
– آریوبرزن بهبهان – سیناصنعت ایذه (ساعت 16)

سرپرست مسابقات: ناصر فروتن
سرپرست فنی: محمدابراهیم امامی، داور درجه یک
ناظر و رییس کمیسیون داوران: محمد مصلایی پور
نماینده کمیته انضباطی: حمیدرضا اورسجی
ناظر سازمان لیگ: محمد حدادی
دبیر سازمان لیگ: محمدرضا محمدپور

داوران قضاوت کننده:
نیما صادقی(داور درجه S1) (مازندران)،
داوران درجه یک بین المللی: سیدمحمد افتخاریان (البرز)، رضا علی اصغری (گیلان) اکبر نصیری، (زنجان)، غلامرضا طاهرخانی (قزوین)، ذبیح اله کوهستانی (البرز)، داود خوش منظر (تهران)
داوران درجه دو بین المللی: عباس کارگرپور (تهران)، محمدرضا ستوده (لرستان)، جلال طوقی (اردبیل)، سیدحمیدرضا موسوی (سمنان)، عمران جباری (مرکزی)

لینک کوتاه : https://negineshomaal.ir/?p=2599

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۰
قوانین ارسال دیدگاه
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.