پایگاه خبری نگین شمال

استان گیلان

Logo

سرپرست شهرداری لاهیجان با حضور رییس و اعضای شورای شهر معارفه شد

hamidreza asadi - آگوست 26, 2021 0 بازدید 0 دیدگاه
اخبار گوناگون_ IMG
سرپرست شهرداری لاهیجان با حضور رییس و اعضای شورای اسلامی شهر و مدیران شهرداری معارفه شد.
به گزارش اداره ارتباطات و اموربین الملل شهرداری لاهیجان، با حضور رییس و اعضای شورای اسلامی شهر، مراسم معارفه بهمن مرتضی پور به عنوان سرپرست شهرداری لاهیجان درجمع مدیران شهرداری برگزار شد.
بهمن کنعانی رییس شورای اسلامی شهر لاهیجان در این مراسم ضمن تسلیت ایام سوگواری سرور و سالار شهیدان و قدردانی از زحمات یوسف قیامتیون شهردار سابق لاهیجان گفت: امروز کار ادارات و نهاد های عمومی غیردولتی به دلیل بودجه و اعتبارات کم سخت بوده و نگاه و انتظارات مردم هم از این ادارات و نهاد ها بالا می باشد و انتظارات با اعتبارات فعلی هم خوانی نداشته و فاصله زیادی دارد.
وی افزود: با مدیریت صحیح باید این فاصله ها را کوتاه کرده و این میسر نیست مگر با یک مدیریت با باور مشارکتی که از فضای موجود در شهرداری استفاده کند و وفاق و همدلی ایجاد کرده و با شهروندان ارتباط مستمر و مستقیم داشته باشد.
رییس شورای اسلامی شهر لاهیجان اضافه کرد: مدیریت شهری در صورت ارتباط مستمر و مستقیم با شهروندان می تواند کارها را به پیش برده و مشکلات را کمتر کند.
کنعانی با اشاره به سابقه و تاریخ درخشان شهر لاهیجان گفت: با توجه به منابع خدادادی و نیروی انسانی که سرمایه بزرگی برای شهر لاهیجان می باشد، با وجود مشکلات، باور دارم که می توان قدم به قدم در یک بازه زمانی مشخص به سوی شرایط بهتر و موفقیت حرکت کرد.
وی با بیان اینکه هر حرکتی باید با برنامه و مدیریت مشارکتی بوده و از همه فکرها استفاده کنیم، افزود: هنر این است که در مدیریت ها از نقاط مشترک استفاده کرده و ازاختلافات کم کنیم.
بهمن مرتضی پور سرپرست شهرداری لاهیجان هم در این مراسم با تسلیت شهادت حضرت امام حسین(ع) و یارانش اظهار کرد: از اعتماد اعضای شورای اسلامی شهر سپاسگزارم و امیدوارم با تلاش مدیران و کارکنان شهرداری و پشتیبانی اعضای شورای اسلامی شهر بتوانیم خدمتگزار خوبی برای شهروندان باشیم.
وی افزود: تمام سعی خود را بکار خواهیم بست تا در خدمتگزاری برای مردم، سربلند شده و شهروندان از عملکرد مدیریت شهری اظهار رضایت نمایند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *